— REZERVACE —

 V čase  od  15.7. do 16.8. budu na moři a většinou mimo signál.    Lezení v tomto termínu si můžete domluvit s  průvodci:

Jan  Šípal :     603 989 990 

JanSipal@seznam.cz

 Pavlou Housovou:     777 042 107 

pavlina.housova@himalaya8000.com


 Prosím  během mojí nepřítomnosti  se domluvte přímo s kolegy   na termínech i na financích.

 V Rezervačním systému jsou  moje volné termíny až od  18. 8.   Kdyby Vám nevyhovoval žádný z volných termínů v rezervačním systému, Napište mi pomocí kontaktního formuláře a navrhněte termíny vlastní. Ozvu se Vám a domluvíme se.

 Do 15. 8. budu ale  jen občas na signálu!!


    Prosil bych o platbu převodem na průvodcovské číslo účtu: 

670100-2208193197/6210

 Do zprávy pro příjemce napište prosím jméno a kontakt (stačí mail).

Na ferratu si vemte boty s pevnou a neklouzavou podrážkou a volnější sportovní oblečení. Nedoporučuji mít na ruce náramkové hodinky, prstýnky atd.., mobily noste bezpečně v kapsách na zip, nebo Vám je ponesu ve svém batohu. Večer před lezením zavolám a vše si potvrdíme vzhledem k předpovědi. V případě špatného počasí si domluvíme náhradní termín. Kdyby se nepodařilo najít náhradní termín, pošlu Vám peníze zpátky. Fotky z výstupu odešlu večer po lezení přes Úschovnu na Vaši mailovou adresu. Jestli zvažujete pořízení vlastní ferratové výbavy, napište mi informaci do zprávy. Můžu Vám nabídnout k vyzkoušení různé druhy výstroje, aby jste si sami udělali představu a vybrali si, co Vám bude nejvíc vyhovovat. Na mých kurzech si můžete vyzkoušet vybavení od značek Edelrid, Singing Rock, Ocún, Petzl, Black Diamond a Camp. Kdybyste z hygienických důvodů nechtěli půjčit speciální kožené ferratové rukavice, můžu Vám prodat nové (Edelrid, Singing rock) na místě a nebo si vemte nějaké pracovní s sebou.
Těším se na společné lezení s Vámi ..   Čokař