Teambuilding

Teambuilding a firemní akce

Využitím našich služeb podporujete údržbu tras ferraty Vodní brána.

- Via ferrata pro firmy a kolektivy -

Spolu na jednom laně.

Kolegové, nebo parťáci?

Zážitek, který z Vás udělá tým.

I když Vás lezení nechytne, alespoň si u oběda budete mít o čem povykládat.


Průběh akce

Kromě krásného zážitku z lezení jedné ze tří zajištěných cest na Vodní bráně u Semil se zaměříme na bezpečnost a techniku lezení na via ferratě. Naši instruktoři jsou připraveni řešit veškeré nouzové situace včetně přijištění lanem. 

Nejprve vyzkoušíme a vybereme vybavení. Provedeme Safety breefing a vysvětlíme základní bezpečnostní pravidla. Na začátek společně vylezeme krátkou cvičnou ferratku, abychom si udělali představu, co nás bude na dalších trasách čekat....

 A pak se společně s našimi instruktory pustíme do lezení....

Nerozdělíme Vás do skupinek na "Sněženky" a "Machry", "Chrty" a "Želvičky", ale polezeme spolu jako Parťáci, co se navzájem umí podržet, povzbudit a motivovat. 

Termín: celoročně s přihlédnutím na aktuální stav počasí

Sraz: parkoviště u Vodní brány

Náročnost: Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé lezce, kteří mají chuť naučit se nové věci a zdokonalit svoji techniku lezení.

Cena: Malé skupinky do 4 účastníků 5000 Kč/celodenní akci.

U větších skupin cenu stanovujeme individuálně s ohledem na nutnost zajistit dostatečný počet instruktorů, kteří budou dohlížet na Vaší bezpečnost a budou se Vám individuálně věnovat.

S ohledem na Vaši bezpečnost a provozní řád ferraty je bezpodmínečně nutné dodržet poměr maximálně 4 účastníci na 1 instruktora !!!

Můžeme Vám kromě ferraty nabídnout rafting na Jizeře, nebo Kamenici, lanový most , lanovku "flying fox" přes Jizeru, domluvit nezapomenutelnou exkurzi Podspálovské elektrárny, návštěvy nečekaných míst po okolí, táborové hry ..

V případě  velké nepřízně počasí můžeme  teambuildingový program přesunout  na   horolezeckou stěnu Makak  v Jablonci, nebo Šutr Liberec.

Pro uspořádání teambuildingové akce na ferratě je nutný souhlas zřizovatele a náležitá povolení ochranářů . Je nutné vše plánovat s předstihem a samozřejmě mimo víkendy.


Zajistíme veškeré vybavení potřebné ke zdolání via ferraty včetně ferratových rukavic. 


Pořídíme super fotky z výstupu na památku, ale i pro zajímavou prezentaci Vaší firmy.


Info: Tel. 724 247 624

email: cokar@seznam.cz